In this section

Pracownicy sezonowi

W szczytowym okresie sezonu zatrudniamy do 1200 osób, a Ty możesz się stać częścią naszego zespołu.

Praca jest wymagająca fizycznie, dlatego też należy być wystarczająco sprawnym do wykonywania wszystkich niezbędnych czynności (np. podnoszenia, schylania się, chodzenia i dźwigania skrzynek z żonkilami). Należy być również przygotowanym na pracę w różnych warunkach pogodowych.

Zbieranie żonkili to praca na akord, a wynagrodzenie jest przelewane na konto bankowe co 2 tygodnie.

Od wszystkich oczekujemy ciężkiej pracy, a na samym początku oferujemy szkolenia i wsparcie, aby zapewnić każdemu jak najlepszy start.

Zbiory żonkili zaczynają się pod koniec grudnia lub na początku stycznia i trwają do końca kwietnia (w zależności od pogody i  wielkości plonów).

Wnioski o zatrudnienie w okresie zimowym  przyjmowane są od połowy sierpnia do końca października.

Obowiązki:

  • Całodniowa praca w polu, ręczny zbiór żonkili
  • Schylanie się i zbieranie kwiatów oraz przenoszenie skrzynek żonkili z pola na przyczepę.

Prace trwają od połowy czerwca do końca września (lub zakończenia zbiorów, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej).

Wnioski o zatrudnienie w okresie letnim są przyjmowane od połowy kwietnia do połowy maja.

Obowiązki:

  • Wykopywanie cebulek (akord)
  • Czyszczenie cebulek (usuwanie kamieni i ziemi)
  • Klasyfikacja cebulek (sortowanie wg wielkości i usuwanie uszkodzonych sztuk)
  • Zbieranie cebulek / ziemniaków
  • Pakowanie cebulek / ziemniaków