In this section

Praca w firmie Rowe

Zapewniamy naszym pracownikom przyjazne i satysfakcjonujące miejsce pracy.

Większość oferowanych przez nas prac sezonowych to ręczne zbieranie, pakowanie i sortowanie. Wszystkie te czynności wymagają pochylania się, chodzenia i podnoszenia. Pracujemy na zewnątrz w każdych warunkach pogodowych, w deszczu i w słońcu. Trzeba więc być przygotowanym do pracy w różnych warunkach. Praca jest wymagająca pod względem fizycznym, dlatego trzeba być wystarczająco sprawnym, aby poradzić sobie ze wszystkimi elementami ręcznego przemieszczania (np. podnoszeniem, schylaniem się, chodzeniem i przenoszeniem skrzynek z żonkilami). Oczekujemy, że wszyscy będą ciężko pracować. Ze swojej strony oferujemy szkolenia i wsparcie od samego początku, aby zapewnić jak najlepszy start.

Rodzaje prac:

Zbiór żonkili rozpoczyna się od końca grudnia/ początku stycznia i trwa do końca kwietnia (w zależności od pogody i dostępności upraw). Zgłoszenia do pracy w zimie przyjmowane są od połowy sierpnia do końca października. Zbiory żonkili są opłacane według stawki akordowej, co oznacza, że im więcej zbierzesz, tym więcej zarobisz. Wpłata na konto bankowe będzie dokonywana co 2 tygodnie.

Obowiązki służbowe:

● Całodzienna praca w polu przy ręcznym zbiorze żonkili

● Schylanie się, podnoszenie i przenoszenie żonkili z pola do przyczepy

Prace rozpoczynają się od połowy czerwca i trwają do końca września (lub do końca zbiorów, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). Zgłoszenia do pracy w okresie letnim przyjmowane są od połowy kwietnia do połowy maja.

●      Zbieranie cebulek (na sztuki)

●      Czyszczenie cebulek (usuwanie kamieni i ziemi)

●      Klasyfikacja cebulek (sortowanie według wielkości i usuwanie uszkodzonych sztuk)

●      Zbiory cebulek

●      Pakowanie cebulek

Aby ubiegać się o pracę, napisz na adres e-mail [email protected]

Życie w Rowe

Zatrudniamy wszystkich naszych pracowników bezpośrednio, co zapewnia uczciwsze wynagrodzenie i stabilność zatrudnienia.

Zakwaterowanie:

Opłata za zakwaterowanie będzie pobierana raz w tygodniu, zgodnie z obowiązującym w danym czasie ustawodawstwem Wielkiej Brytanii. Mamy na miejscu wiele przyczep kempingowych, z których każda ma łazienkę, salon, kuchnię i sypialnie.

Transport:

Zapewniamy transport w dni robocze wszystkim pracownikom zakwaterowanym przez firmę. Jeśli pracownik mieszka poza terenem zakładu, będzie samodzielnie odpowiedzialny za dojazd do farmy Pendarves i wyjazd z niej w każdy dzień roboczy.

Zbiór żonkili

Nasze zespoły zbierające żonkile pracują w grupach liczących około 50–60 osób przez cały sezon, który zazwyczaj trwa od końca grudnia do kwietnia następnego roku.

Wielu naszych zbieraczy powraca do nas co roku, a niektórzy z nich są częścią zespołu nawet już 10 lat. Zapewniamy również możliwości rozwoju w ramach firmy i zarządzania własnymi zespołami oraz aktywnie zachęcamy do awansu.